DierenPark Amersfoort voor het eerst door 'magische grens'
29-12-2017, 14.26 uur
DierenPark Amersfoort heeft voor het eerst in de geschiedenis één miljoen bezoekers per jaar getrokken. Vanochtend passeerde de miljoenste gast van 2017 de poorten. "Een geweldig moment", zegt financieel directeur Henry Elmendorp.
Het park spreekt over een "magische grens". Het is voor het vierde jaar op rij dat DierenPark Amersfoort een bezoekersrecord weet te behalen. De dierentuin is de laatste jaren flink uitgebreid. Afgelopen zomer opende een nieuw leeuwenverblijf.
Vorig jaar trok DierenPark Amersfoort nog 873.550 bezoekers. Dat komt neer op een stijging van ruim 14 procent. In 2018 bestaat de trekpleister - geopend in 1948 - zeventig jaar.
Eigenaar doet stap naar voren: directrice DierenPark Amersfoort maakt plaats
01-09-2026, 13.21 uur
Tweede Zoomer Festival in DierenPark Amersfoort: dit is er nieuw
17-08-2026, 12.22 uur
Nederlandse dierentuin toont meest bedreigde diersoort van het park: 'Erg trots'
02-07-2026, 12.50 uur
DierenPark Amersfoort verrast Gerard Joling: pasgeboren gier vernoemd naar zanger
01-05-2026, 00.00 uur
Tips van de redactie
Gert Verhulst haalde volop kattenkwaad uit in de Efteling, achter de schermen: 'Dat was verschrikkelijk'
Nieuwe achtbaan op komst in België: 680 meter lang, 24 meter hoog en twee lanceringen in een tuktuk
Toch geen afscheid: Bobbejaanland geeft zeldzame treinattractie een nieuwe plek













