Video: vrouwen geven 382,50 euro uit op de kermis
02-05-2017, 22.00 uur
VIDEO Hoe is het om honderden euro's uit te geven op de kermis? Twee vrouwelijke youtubers kregen de kans om in één avond tijd maar liefst 382,50 euro te spenderen aan kermisattracties, goktenten en eetkramen. Dat bedrag hadden ze verdiend met hun vorige filmpje.
In een videoreportage op het kanaal Concentrate is te zien hoe Bobbie Bodt en Femke van Leeuwen twintig keer achter elkaar een ritje maken in een vliegtuigmolen en tien keer in een spinning coaster stappen.
Vervolgens leven ze zich uit bij een muntenautomaat, om de avond te eindigen bij de botsauto's en een misselijkmakende draaiende bank. Het filmpje duurt ruim zestien minuten.
Gigantische mechanische penis zorgt voor ophef op de kermis: attractie stilgelegd
04-09-2026, 12.10 uur
Grootste mobiele funhouse ter wereld duikt op in België na conflict
03-09-2026, 09.32 uur
Politie leidt Syrische jongeren weg na confrontatie op kermis in Den Bosch
28-08-2026, 12.52 uur
Amerikaans pretpark onthult nieuw achtbaantype dat in 2029 naar de Efteling komt
10-09-2026, 18.34 uur
Tips van de redactie
Efteling-bezoeker krijgt toestemming om papegaai mee te nemen in attracties: verontwaardiging op social media
Efteling-project en geheime attractieplannen: veel grote aankondigingen op pretparkbeurs Londen
Efteling neemt afscheid van historisch gebouw: Café De Efteling verdwijnt













