Movie Park Germany deelt onride-beelden van nieuwe Star Trek-achtbaan
16-02-2017, 09.56 uur
VIDEO Movie Park Germany laat voor het eerst onride-beelden zien van de spectaculaire nieuwe rollercoaster Star Trek: Operation Enterprise. Passagiers worden met 90 kilometer per uur gelanceerd naar veertig meter hoogte, gevolgd door een heftige rit met drie inversies.
Operation Enterprise gaat komend voorjaar open. Een rit in de katapultachtbaan begint met een lancering vooruit, gevolgd door een lancering achteruit richting een 'twisted halfpipe' en een voorwaartse lancering over een dertig meter hoge 'top hat'.
De triple-launch coaster van fabrikant Mack Rides ligt in het nieuwe themagebied Federation Plaza. Bezoekers wanen zich in de wereld van sciencefictionserie Star Trek, met decors gebaseerd op de Next Generation-reeks. Er komt ook een nieuwe Star Trek-winkel.
Volgens het bijbehorende verhaal moeten bezoekers van het Duitse attractiepark plaatsnemen in shuttles om de bemanning van ruimteschip U.S.S. Enterprise te redden. Movie Park mag de Star Trek-licentie tien jaar lang gebruiken.
Movie Park waarschuwt bezoekers: wekenlang geen treinen
10-09-2026, 17.48 uur
Horroricoon Jason uit Friday the 13th krijgt eigen spookhuis in Movie Park Germany
27-08-2026, 11.07 uur
Star Trek-dag in Movie Park Germany: iedereen gratis toegang
27-08-2026, 10.10 uur
Tips van de redactie
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans
Amerikaans pretpark onthult nieuw achtbaantype dat in 2029 naar de Efteling komt













