Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling-medewerkers krijgen hulp van bijzondere collega: eend loopt mee bij de Piraña

Vandaag, 12.34 uurBeeld: @nietactief635

VIDEO Een bijzonder tafereel bij wildwaterbaan Piraña in de Efteling: medewerkers kregen daar dit weekend hulp van een wel heel opvallende verschijning. Op de draaischijf waar bezoekers in en uit de boten stappen, liep een eend mee. Dat zorgde voor een komische video, die al bijna 100.000 keer bekeken is op TikTok.

Het dier waggelde samen met de aanwezige personeelsleden over de draaiende schijf. Maar omdat het dier in de tegengestelde richting liep, kwam de gelegenheidscollega uiteraard nauwelijks vooruit. "Fred is aan het sporten", luidt het bijschrift op TikTok. Kennelijk heeft de eend een naam.

Veel kijkers hebben om de beelden moeten lachen. "Donald loopt stage bij de Efteling", is een exemplarische reactie. "Hij wil z'n stappen halen", klinkt het ook. "Het is zijn eerste werkdag", grapt iemand. "Volgens legendes loopt hij daar nog steeds", schrijft een ander.



Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be