Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Dolfinarium

Eerste beelden van nieuwe indoor speeltuin Dolfinarium: onderwaterstad met glijbanen en foampit

Vandaag, 10.23 uur

FOTO'S Het Dolfinarium in Harderwijk heeft voor het eerst beelden gedeeld van de nieuwe indoor speeltuin Atlantis. Op concept-arts is te zien hoe het overdekte speelparadijs eruit moet komen te zien. De opening staat gepland voor juli 2026.

Atlantis krijgt een oppervlakte van circa 1250 vierkante meter en een speelhoogte tot 7,4 meter. Bezoekers kunnen straks op meerdere niveaus klimmen en klauteren in een decor dat is vormgegeven als een verzonken onderwaterstad.

De eerste ontwerpen tonen onder meer grote glijbanen, een uitgebreide klimroute en een zogeheten foampit: een bak gevuld met zachte schuimblokken waarin kinderen kunnen landen. Ook komen er interactieve speelelementen die reageren op beweging.

Verborgen doorgangen
Het park spreekt over een omgeving met verborgen doorgangen en speelelementen die moeten uitnodigen tot ontdekking. Daarmee wil men een "echte belevingswereld" neerzetten in plaats van een traditionele speeltuin. De bouw is inmiddels in volle gang.











Meer Dolfinarium
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be