Looopings

Welkom!

Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert. Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.

Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.

De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!

Attractie- & Vakantiepark Slagharen

Attractiepark Slagharen verkoopt nieuwe attractie Sky Sifter ook in snackvorm

FOTO'S Attractiepark Slagharen pakt op een ludieke en creatieve wijze uit met de opening van de nieuwe attractie Sky Sifter. De 30 meter hoge looping-frisbee is tijdens het openingsweekend ook verkrijgbaar in snackvorm: als opvallend snackplateau in de vorm van de nieuwe ride.

De constructie bestaat uit een rechtopstaande frikandel met een kaassoufflé ertussen en een bitterbal erbovenop. De gondel is een bamischijf. Het geheel wordt overeind gehouden door steunpilaren van frikandellen. Daaromheen ligt een uitgebreide bittergarnituur met verschillende sausjes.

De speciale creatie werd bedacht door Slagharen-chef Maarten Meijst. Wie interesse heeft, kan terecht bij horecapunt Boston Grill in de Main Street. Het park vraagt 35 euro voor de gefrituurde attractie. De bijzondere presentatie trok vandaag al veel bekijks van influencers die aanwezig waren voor de opening van de nieuwe attractie. 





Meer Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo