Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling presenteert maquette van nieuwe familieattractie Hooghmoed

Vandaag, 18.30 uur

FOTO'S Een nieuwe maquette laat zien hoe de Efteling-attractie Hooghmoed eruit komt te zien. In de receptie van Efteling-kantoorgebouw Raveleijn staat sinds deze week een gedetailleerd schaalmodel van de drie vrijevaltorens, gesitueerd direct naast dive coaster Baron 1898.

Dinsdag maakte de Efteling bekend dat Hooghmoed opent op vrijdag 1 mei, de Dag van de Arbeid. De maquette toont de torens van de Duitse fabrikant Zierer, de markante schoorsteen met touwladders en een deel van de achtbaantrack van de Baron. Ook de omliggende infrastructuur is zichtbaar.

Het Raveleijn-kantoor is niet vrij toegankelijk voor bezoekers. Het model is wel met eigen ogen te zien door kantoorpersoneel en gasten met een afspraak. Efteling-ontwerpmanager Sander de Bruijn deelt beelden van de maquette op Instagram. Hij spreekt over "een prachtige maquette gemaakt door de afdeling thematisering".

Goudsmelterij
De schoorsteen wordt in het echt 14,5 meter hoog, de freefalls torenen straks 12 meter de lucht in. Tijdens de rit bereiken inzittenden een hoogte van 9,5 meter. Het verhaal gaat over de Witte Wieven die een lifttoren van de schoorsteenvegers van een goudsmelterij saboteren. Dat gaat gepaard met geluiden en rook.











Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be