Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Natura Artis Magistra

Artis: bezoekersaantal voor het tweede jaar op rij licht gedaald

Vandaag, 17.38 uur

Dierentuin Artis heeft in 2025 iets minder bezoekers getrokken dan in 2024. Dat meldt een woordvoerster van het Amsterdamse dierenpark aan Looopings. Het is voor het tweede jaar op rij dat het bezoekersaantal licht zakt. Ondanks de dalingen staat Artis nog wel in de top drie van best bezochte dierenparken in Nederland.

Na zo'n 1,3 miljoen bezoekers in 2023 en 1,273 miljoen bezoekers in 2024 werd seizoen 2025 afgesloten met 1.271.612 op de teller, een miniem verschil. De actuele top drie wordt verder gevormd door Diergaarde Blijdorp met ruim 1,38 miljoen bezoekers en Safaripark Beekse Bergen met 1,51 miljoen.

Artis benadrukt dat het bezoekersaantal vorig jaar stabiel bleef ten opzichte van 2024. "Opvallend is dat het najaar en de winter een grote stijging heeft laten zien ten opzichte van andere jaren", vult de voorlichtster aan. Het aankomende jaar staat in het teken van de langverwachte heropening van het Artis-Aquarium.

Meer Natura Artis Magistra
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be