Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling-bezoekers grijpen naast popcornbucket Danse Macabre: eerste voorraad binnen twee dagen op

Vandaag, 11.54 uurBeeld: @Coshira_

FOTO'S De nieuwe popcornbucket van de Efteling is een succes. Het attractiepark introduceerde deze week een thematische popcornbak in de stijl van Danse Macabre. Binnen twee dagen blijkt de eerste lading van het nieuwe souvenirtje volledig uitverkocht te zijn.

Bezoekers konden sinds woensdag 24 december popcorn aanschaffen in een lichtgevende lantaarn met het symbool van het griezelspektakel erop, voor 19,50 euro. Het item werd verkocht bij 't Koetshuys, één van de verkooppunten in het Huyverwoud.

Opnieuw blijkt dat er veel animo is voor Efteling-producten in thema: een dag later, op donderdag 25 december, was men al door de eerste voorraad heen. Wie nu naar de Efteling gaat, grijpt dus mis. Het product zal over een tijdje wel weer binnenkomen. Wanneer precies is niet bekend.



Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be