Looopings

Welkom!

Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert. Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.

Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.

De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!

Efteling

Python bladdert af: Efteling laat 33 jaar oude achtbaan aan lot over

De Efteling blijft volhouden dat er geen plannen zijn om de beroemde Python te slopen. Maar echt veel aandacht krijgt de achtbaan ook niet. Op de rails van het 'stalen monster' uit 1981 zijn al een tijdje grote bruine plekken zichtbaar.

Hoewel het achterstallige onderhoud geen risico vormt voor de veiligheid, zijn de vergeelde baandelen met bruine vlekken geen fraai gezicht. De afgelopen jaren werd de Python 's winters vaak geschilderd en schoongespoten. Voor zover bekend staan er voorlopig geen werkzaamheden op de planning.

Volgend jaar krijgt de verwaarloosde attractie gezelschap van de spectaculaire dive coaster Baron 1898, die op een steenworp afstand komt te liggen. Dat is echter geen aanleiding om afscheid te nemen van de klassieke wurgslang, houdt de directie vol. 

Meer Efteling
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo