Looopings

Welkom!

Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert. Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.

Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.

De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!

Zuidyard (Spelen bij Beelen)

Nog niet open, maar al wel merchandise: Rotterdams attractiepark Rivoli lanceert souvenirlijn

FOTO'S Er is voorlopig geen zicht op een opening van het Rotterdamse attractiepark Rivoli, maar dat wil niet zeggen dat er geen souvenirs verkocht kunnen worden. Deelnemers aan rondleidingen op het bouwterrein krijgen vanaf nu de kans om na afloop Rivoli-merchandise aan te schaffen.

Er is onder meer een speciale pin gemaakt, die verkocht wordt als "rondleiding-editie". Op het ontwerp zien we het Keith Haring-achtige logo van het park, met de naam en een silhouet van het reuzenrad. De prijs bedraagt 8,50 euro. Voorlopig zijn er 150 exemplaren gemaakt.

Verder bestaat het souveniraanbod uit T-shirts, petten en buttons. Geïnteresseerden kunnen via rivoli.nl of uforestaurant.nl een tour reserveren. Dat kost 7,50 euro per persoon. De rondleidingen vinden plaats op zaterdagen om 12.00, 13.30 en 15.00 uur. 





Meer Zuidyard (Spelen bij Beelen)

Nieuwsbrief

Je hebt je succesvol aangemeld!
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo