Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Foto's: twee maanden durende onderhoudsbeurt bij Efteling-achtbaan Baron 1898 is begonnen

Gisteren, 23.03 uurBeeld: @cindy_ve

FOTO'S De ingrijpende onderhoudsbeurt bij Baron 1898 in de Efteling heeft grote gevolgen voor de infrastructuur. Vanwege de omvangrijke onderhoudsklus, die vandaag officieel van start ging, is een aanzienlijk deel van parkdeel Ruigrijk de komende weken afgesloten. Bezoekers zullen in september en oktober flink moeten omlopen.

Dive coaster Baron 1898 blijft twee volle maanden gesloten voor de grootste renovatie sinds de opening in 2015. Om die reden is de doorgang tussen Anderrijk en Ruigrijk niet toegankelijk. Wie vanaf de Piraña naar De Vliegende Hollander wil komen, volgt voorlopig de looproute via Symbolica, de Wensbron en de Game Gallery.

De bouwplaats is afgesloten met bouwhekken. Op verschillende plekken in de omgeving zijn bouwketen neergezet. Vanochtend verscheen direct een kraan om onderdelen van de 30 meter hoge lift te takelen. Op de liftheuvel is afzetlint aangebracht, op de rail staat een speciaal meetapparaat. Bankjes en lampen werden verwijderd. Het attractiegebouw komt in de steigers te staan.

Nieuwe attractie
Later verschijnen eveneens steigers rond de volledige schachttoren. De opknapbeurt omvat verder onder meer een grote schilderbeurt en het vervangen van mechanische componenten en verlichting. Daarnaast loopt er in het gebied nog een tweede project: men begint eveneens met de voorbereidende werkzaamheden voor de nieuwe attractie Hooghmoed.

























Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be