Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Europa-Park Resort

Europa-Park krabbelt terug: hint in videogame was een foutje

Vandaag, 10.21 uur

Europa-Park is niet blij met een opvallende boodschap in een nieuwe videogame. Gamers kwamen in het racespel Ed & Edda: Grand Prix - Racing Champions een boodschap tegen over een toekomstig achtbaanproject. Een reclamebord langs een racebaan leek te suggereren dat achtbaan Euro-Mir in 2028 vervangen wordt.

Een foutje, zo blijkt nu: het management was niet op de hoogte van de toevoeging in het spel. "Deze banner was een easter egg van de gameontwikkelaar, die zonder ons medeweten in een lege ruimte is geplaatst en geen gefundeerde basis heeft", laat Europa-Park nu weten.

Kennelijk hebben directieleden de game niet meer bekeken vóór de release. "Om misverstanden te voorkomen, is dit al uit de game verwijderd." Europa-Park bevestigt nogmaals dat er "op de middellange termijn" wel degelijk een vernieuwing van Euro-Mir op de planning staat.

Vroege planningsfase
Daarvoor is echter nog geen jaartal bekend. "We bevinden ons momenteel in de vroege planningsfase. We zullen te zijner tijd meer informatie publiceren op onze officiële kanalen." In de game was de tekst "Projekt Euro-Mir 2028" te lezen.

Meer Europa-Park Resort
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be