Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
DierenPark Amersfoort

Bezoeker redt kind (2) uit het water in DierenPark Amersfoort

Gisteren, 12.45 uur

In DierenPark Amersfoort is maandagmiddag een kind in het water gevallen. Een 2-jarige jongen belandde in een vijver in de dierentuin. Vervolgens heeft een oplettende bezoeker het kind uit het water gehaald: een 68-jarige man uit Hillegom. Dat bevestigt een woordvoerster aan Looopings.

Het incident vond plaats bij de waterpartij naast Restaurant de Buitenplaats. Omdat de drenkeling niet meer bewoog, vreesde men aanvankelijk het ergste. Nadat de zestiger te hulp schoot, kwamen ook de EHBO en de hulpdiensten ter plaatse.

Uiteindelijk is de jongen per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Hij was volgens een voorlichtster van de dierentuin wel aanspreekbaar. Een opgeroepen traumahelikopter werd geannuleerd.

Erg opgelucht
DierenPark Amersfoort zegt blij te zijn met de adequate reactie van de redder. Voor zover bekend gaat het vooralsnog goed met de jongen. "Daar zijn wij natuurlijk ontzettend blij om. En wij zijn erg opgelucht."

Meer DierenPark Amersfoort
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be