Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling opent Twinkelboulevard: nieuw wandelpad richting de entree

Vandaag, 11.08 uurBeeld: @cindy_ve, @Coshira_

FOTO'S De Efteling heeft op de parkeerplaats een nieuwe wandelroute in gebruik genomen. Afgelopen voorjaar werd een wandelpad tussen parkeerterrein P2 en de hoofdingang verwijderd. Nu is er een nieuw pad: de zogeheten Twinkelboulevard.

Op de opvallend brede wandelweg staan bankjes, prullenbakken en lantaarns met vaandels. Verder is van Efteling-thematiek geen sprake. Bezoekers wandelen over de Twinkelboulevard naar het plein voor het Huis van de Vijf Zintuigen, waar hun dagje uit begint.

Eerder kreeg de route vanaf parkeerplaats P1 naar het entreegebouw de naam Efteling Boulevard, ter vervanging van de titel Parkeerpromenade. Die benaming staat ook op de huidige parkplattegrond. Voor het aangrenzende pad is dus weer een nieuwe term bedacht.

Opgeleverd
Even verderop bevindt zich de ingang van het nieuwe Efteling Grand Hotel, dat over drie weken opengaat voor publiek. Het hotelgebouw is al opgeleverd: de komende tijd mogen medewerkers en andere proefpersonen er slapen en eten, zodat het personeel ingewerkt kan worden.















Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be