Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling-trein stilgezet vanwege verdwaald kuikentje: 'Hulde aan het personeel'

Vandaag, 14.22 uurBeeld: @menno94

VIDEO De Stoomtrein van de Efteling stond zaterdag plotseling stil tijdens een ritje. Niet vanwege een technisch probleem, maar vanwege een verdwaald kuikentje. Dat schrijft een Efteling-bezoeker op social media.

Het dier liep over het spoor, recht voor de trein. Doorrijden was fataal afgelopen. "Hulde aan het personeel dat bij de laatste ronde van de Stoomtrein stopte voor een kuikentje dat voor de locomotief liep", aldus de ooggetuige op X.

In een filmpje is te zien hoe een trein stilstaat op de spoorbrug over de Gondoletta-vijver. De Efteling Stoomtrein Maatschappij beschikt over drie verschillende locomotieven. Daarvan wordt er sinds kort één elektrisch aangedreven, met behulp van een accu.



Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be