Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Video: Efteling trapt zomerseizoen af met vernieuwde entertainmentacts

Vandaag, 13.15 uur

VIDEO Het zomerseizoen van de Efteling is afgelopen weekend officieel losgebarsten. Tot en met eind augustus blijft het attractiepark bijna dagelijks geopend tot 22.00 uur, met veel extra entertainment. Naast enkele volledig nieuwe shows werden meerdere bestaande acts vernieuwd.

Zo voeren de elfjes bij de Elfentroon voor Droomvlucht nu meermaals per dag een speciale dans op. Ook bij Python Pietje Presenteert: The Steelcrew zijn enkele veranderingen doorgevoerd. Het repertoire werd aangepast. Verder krijgen kinderen de kans om mee te drummen met de muzikanten.

In het Anderrijk rijden niet alleen Max en Moritz rond: ook de Anderberg Musikverein is weer van de partij. De verhaallijn werd lichtjes gewijzigd. Frau Schmetterling neemt nu wat meer de leiding. Op het Zomerstrand in het Reizenrijk kreeg de act van The Red Noses Boogie Boys een update, met nieuwe liedjes en een verhaal over een gestrand busje.

Ingeruild
Op andere plekken in het park zijn volledig nieuwe shows te zien, zoals een spektakel met reus Djinn bij Fata Morgana. Bij Danse Macabre heeft Virginie Charlatan haar man Otto ingeruild voor een ander familielid, voor de illusieshow Dr. Charlatans Cabaret Macabre. In het Openluchttheater van het Sprookjesbos spelen twee nieuwe voorstellingen, waaronder Een Avond met Ezel.



Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be