Nieuw zomer-evenement in Drievliet: park langer open
Vandaag, 16.46 uur

Familiepark Drievliet in Den Haag blijft deze zomer langer geopend dan gewoonlijk. Onder de noemer Drievliet Zomertijd vindt op verschillende dagen in de zomervakantie een nieuw evenement plaats. Bezoekers zijn twee uur langer welkom dan normaal: tot 20.00 uur.
Het is uniek dat Drievliet 's avonds geopend is. De afgelopen decennia sloten de poorten uiterlijk om 18.00 uur. Drievliet Zomertijd staat in ieder geval op de kalender voor vier woensdagen: 30 juli en 6, 13 en 20 augustus. Als het concept een succes blijkt, kunnen er dagen aan toegevoegd worden.
Naast het reguliere entertainment, met De Grote Drievliet Show en een meet-and-greet met Chip, Charlie en Daan Pelikaan, wordt gezorgd voor zomers straattheater. Tussen 18.30 en 18.50 uur staat het 1, 2, Drievliet Zomerfeest op het programma, vernoemd naar het nieuwe themalied 1, 2, Drievliet Dans.
Spray Park
Tussen 19.30 en 20.00 uur zwaait Daan Pelikaan gasten uit bij de uitgang. De openingstijden van sommige attracties wijken af, in verband met vergunningsvoorwaarden en geluidsoverlast. Zo sluiten het Spray Park en het Doolhof om 18.00 uur. Om 19.00 uur gaan bioscoop Cinemagic 5D en troikamolen Gold Curse dicht.
De rest van de attracties is tot 20.00 uur operationeel, al kunnen de wachtrijen wel eerder afgesloten worden. Op die manier kunnen de laatste bezoekers vóór sluitingstijd een ritje maken. Middagtickets voor Zomertijd-dagen, geldig vanaf 15.00 uur, kosten online 19 euro.