Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Hardnekkig defect verholpen: de Fabelvis in de Efteling duikt weer

Vandaag, 10.48 uurBeeld: @Coshira_

De Efteling heeft een in het oog springend mankement verholpen. In de afgelopen maanden vertoonde de Fabelvis in Symbolica kuren. Dat probleem is nu opgelost: de paleisbewoner duikt weer helemaal zoals het hoort.

Het fabeldier verschijnt in de Botanicum-scène van de darkride: een plantenkas die getransformeerd wordt tot een aquarium. De duikbeweging was jarenlang stuk, maar in september vorig jaar werd veel moeite gestoken in een reparatie. Toch ging het enkele maanden geleden weer mis.

Dit keer hebben Efteling-fans echter geen jaren hoeven te wachten op het herstellen van het effect. Het fiksen van de Fabelvis vormt een uitdaging omdat de bewegingstechniek lastig te bereiken is: onderdelen werden ingebouwd in het decor. Vorig jaar moest zelfs het dak opengebroken worden om bij de techniek te komen.



Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be