Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Attractiepark de Waarbeek

Oudste pretpark van Nederland lanceert retro-merchandise met nostalgisch logo

Vandaag, 15.21 uur

Het oudste pretpark van Nederland heeft speciale retro-merchandise uitgebracht. Attractiepark de Waarbeek in Hengelo ontwikkelde een souvenircollectie gebaseerd op vervlogen tijden. Zo is het oude logo van het 101 jaar oude park nu verkrijgbaar als een gelimiteerde pin.

Er zijn driehonderd exemplaren van gemaakt. Het historische beeldmerk bestaat uit dikke, witte letters in een rood-gele cirkel. Hetzelfde nostalgische symbool verscheen op witte truien en - geborduurd - op rode T-shirts.

Op de achterzijde van de kleding wordt verwezen naar de oudste achtbaan van Nederland: de Rodelbaan uit 1930. Een karretje van diezelfde Rodelbaan vormde de inspiratiebron voor een tweede pin. Het shirt kost 29,95 euro, de trui 49,95 euro. De pins gaan voor 6,95 euro over de toonbank.

Online verkrijgbaar
Voor de zogenoemde Waarbeek Retro Collection werd samengewerkt met leverancier Pretparkwinkel.nl. De producten zijn zowel online verkrijgbaar als in het park. Wie alle items in één keer bestelt, is 84,95 euro kwijt in plaats van 93,80 euro.













Meer Attractiepark de Waarbeek
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be