Efteling onthult steeds meer geheimen van Danse Macabre: bewoners komen tot leven
30-09-2024, 08.59 uur
VIDEO Wat gebeurt er in de duistere abdij van Danse Macabre? De Efteling laat vanochtend een glimp zien van enkele bewoners van de nieuwe griezelattractie, die over een maand opengaat. Een korte videocompilatie op muziek toont onder meer de beruchte dirigent Joseph Charlatan, die achter zijn orgel verschijnt als animatronic.
Twee weken geleden gaf de Efteling al een voorproefje op de verschijning. Tijdens de rit in de kapel zullen meerdere muzikanten zich openbaren aan het publiek. Verder zien we in het filmpje onder meer een dansende balustrade, bewegende muziekinstrumenten en een heleboel schedels.
In Danse Macabre gaan bezoekers als het waren dansen op het bekende muziekstuk van componist Camille Saint-Saëns, dankzij een ritsysteem met een grote schijf en draaiende banken. Dat systeem wordt momenteel volop getest. De video bevat al beelden van de bewegingen.
Oud en nieuw in de Efteling wordt duurder: 62 euro voor zes uur feest
Gisteren, 10.57 uur
Oeps: pop in Efteling-attractie Fata Morgana lijkt Hitlergroet te brengen
11-10-2026, 21.05 uur
Nieuwsbrief
Tips van de redactie
Omzet Dolfinarium Harderwijk keldert: bijna kwart minder inkomsten
Zeehondenopvang Pieterburen dreigt failliet te gaan na verhuizing: tekort van 2,8 miljoen euro
Dwangsom dreigt voor Nederlandse dierentuinen die niet vernieuwen













