Ongeluk met attractie: kind belandt onder ontspoord karretje
17-08-2024, 11.39 uur
Op een Zweedse kermis is een 3-jarig meisje terechtgekomen onder een ontspoord karretje. Eén van de voertuigen van een rondrit met trucks belandde ondersteboven naast de baan. Wonder boven wonder liep het kind geen noemenswaardige verwondingen op.
Het incident vond vorige week vrijdag plaats bij de attractie Desert Show in de gemeente Kristianstad, tijdens het evenement Axels Tivoli. Ooggetuigen melden aan Zweedse media dat het personeel niet ingreep: de vader van het meisje zou de wagen zelf weer gekanteld moeten hebben.
De politie onderzoekt nog hoe het ongeluk kon gebeuren en wie ervoor verantwoordelijk is. Het management van Axels Tivoli zegt juridische stappen te overwegen tegen Zweedse kranten die de organisatie in een te negatief daglicht zouden zetten. De kermis ging gewoon door, alleen Desert Show bleef dicht.
Concurrentie voor Spelen bij Beelen: Rotterdam heeft er een tweede reuzenrad bij
21-08-2026, 08.59 uur
Weer een nieuwe thrillride op de Nederlandse kermis: dit is de Xtreme Spinner 2
20-08-2026, 13.05 uur
Nieuwe kermisattractie Sky Screamer voor het eerst in actie: volledig over de kop
15-08-2026, 15.20 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Efteling-directeur vreest dat de Efteling 'wegzakt' zonder nieuwe natuurvergunning: 'Ja, dan hebben we een probleem'
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring













