Drie vrouwen stelen voor 2000 euro aan pins in Disneyland Paris
04-04-2024, 13.45 uur
Beeld: PlanIt Park
Drie bezoekers van Disneyland Paris zijn opgepakt vanwege het stelen van vele tientallen pins. Medewerkers zagen hoe drie vrouwen 150 tot 200 Disney-pins meenamen zonder te betalen. Dat gebeurde afgelopen dinsdagavond in uitgaansgebied Disney Village.
De diefstal vond rond 22.00 uur plaats in World of Disney, de grootste souvenirwinkel in het Disney-resort. Personeelsleden betrapten de dievegges op heterdaad, melden Franse media. De verdachten zijn vrouwen van 22, 25 en 41 jaar oud uit de gemeente Lagny-sur-Marne.
Ze horen allemaal bij hetzelfde gezin. Na afloop zijn ze verhoord op het politiebureau. Disneyland heeft de prijzen van pins onlangs verhoogd. Er bestaan pins in vier categorieën, variërend van 9 tot 15 euro.
Disneyland Paris: nieuwe plek om de Kerstman te ontmoeten
09-09-2026, 14.48 uur
Tips van de redactie
Bouw van nieuwe Efteling-attractie Ravenring is nu écht begonnen: eerste onderdelen op hun plek gehesen
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans













