Plopsaland heropent Piet Piraat-restaurant: wintergerechten op het menu
23-12-2023, 16.57 uur
FOTO'S In het Piet Piraat-restaurant van Plopsaland De Panne staan vanaf vandaag speciale wintergerechten op het menu. Bezoekers van het Vlaamse attractiepark moesten de Piratengrill, gelegen bij waterbaan SuperSplash, de afgelopen maanden missen.
Nu is de eetgelegenheid weer even toegankelijk, voor extra horeca-capaciteit in de drukke kerstperiode. Men serveert er onder andere tomatensoep, poffertjes, appeltaart, ovenschotel met prei, bloemkoolsoep, broodjes pulled chicken en tartiflette; een ovenschotel met spekjes en uien.
Verder bestaat het assortiment uit balletjes in tomatensaus en hertenstoofvlees, allebei met aardappeltoefjes. Plopsaland overweegt al geruime tijd om de Piratengrill te vervangen door iets nieuws. Het oude gebouw, dat momenteel wordt aangeduid als 'Winter Restaurant', is waarschijnlijk geen lang leven meer beschoren.
Toetjesbuffet
Winter Magic, het winterseizoen van Plopsaland, duurt nog tot en met zondag 7 januari. Op het Dorpsplein werd een Winterbar neergezet, met hapjes en drankjes. In het Prinsessia Restaurant kunnen bezoekers kiezen voor een all-you-can-eat-toetjesbuffet. Daarnaast is gezorgd voor extra entertainment.




Optreden in Plopsaland geschrapt na politieke rel
Vandaag, 21.20 uur
Anubis-cast laat opvallende naam vallen: nieuwe reünie op komst in Plopsaland?
26-08-2026, 08.08 uur
Bezoeker in tranen nadat Plopsaland uitverkochte Doornroosje-musical afgelast
23-08-2026, 19.28 uur
Waarom ligt deze bouwdam nog steeds midden in de Efteling?
01-09-2026, 14.00 uur
Tips van de redactie
Frans Dragon Ball-pretpark op losse schroeven: rechthebbenden weten van niets
Excentrieke figuren, slachtoffers en moordenaars: deze personages lopen rond in de nieuwe scare zones van Walibi Holland
Walibi Belgium onthult nieuw spookhuis: The Grand Hotel













