Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Bobbejaanland

Bobbejaanland investeert zo'n 1 miljoen euro in opknappen parkeerplaats

FOTO'S Bobbejaanland steekt niet alleen geld in het pretpark zelf: ook aan de omgeving wordt gedacht. Afgelopen winter is ongeveer 1 miljoen euro geïnvesteerd in de parkeerplaats van 't plezantste land. Het voorste gedeelte van het parkeerterrein heeft een opknapbeurt gehad. De werkzaamheden zijn bijna afgerond.

Zo kwamen er nieuwe beveiligingscamera's en verlichtingspalen. Ook de omheining tussen de parkeerplaats en het park is vernieuwd. Bezoekers wandelen nu over een nieuw asfaltpad richting de ingang. Daar wordt nog gewerkt aan geluidsboxen en beplanting.

Onder de Monorail, naast de fietsenstalling, is een thematische houten overkapping geplaatst. Verder zette men automaten neer voor het aanschaffen van parkeertickets. Het kassaplein werd geschilderd. "Bezoekers starten hun dag voortaan direct in de juiste sfeer, met een wandeling door het groen en een plezant deuntje", zegt directeur Yves Peeters erover. 















Meer Bobbejaanland
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo