Foto's: Efteling-bezoekers klimmen over bankje om droge voeten te houden
23-12-2022, 17.09 uur
Beeld: Angela Verstegen
FOTO'S Harde regen heeft vrijdag op sommige plekken voor wat wateroverlast gezorgd in de Efteling. Zo ontstond een grote regenplas op het pad tussen Baron 1898 en De Vliegende Hollander. Dankzij een doodeenvoudige oplossing kregen Efteling-bezoekers het voor elkaar om toch droge voeten te houden.
Iemand was op het idee gekomen om een bankje, dat in de buurt stond, in het water te zetten. Het meubelstuk werd vervolgens veelvuldig gebruikt om overheen te klimmen. Op die manier bereikten bezoekers alsnog droog de overkant, als ware het een obstakelparcours.
Het zorgde vrijdagmiddag voor een komisch beeld. Toen medewerkers het tafereel ontdekten, is het pad alsnog afgesloten en werd het bankje weer weggehaald. Men vreesde voor gevaarlijke situaties door bezoekers die halsbrekende toeren uithaalden.
Onderhoudsbeurt
Ondanks de regen konden de buitenattracties operationeel blijven. Zo waren Max & Moritz, Baron 1898, De Vliegende Hollander, de Python en de Piraña gewoon in bedrijf. Morgen gaat ook houten achtbaan Joris en de Draak weer open na een grote onderhoudsbeurt.



De Efteling gaat komende winter op veel dagen een uurtje eerder open
Vandaag, 16.16 uur
Waarom ligt deze bouwdam nog steeds midden in de Efteling?
Gisteren, 14.00 uur
Comeback in zicht voor klassieke pretparkattractie van 121 jaar oud
28-08-2026, 20.45 uur
Tips van de redactie
Walibi Holland vervangt twee scare zones bij Halloween Fright Nights: dit komt ervoor terug
Populaire show Mickey and the Magician niet te zien tijdens jubileumjaar Disneyland Paris
Grote onderhoudsbeurt in het Sprookjesbos: Efteling-fakir komende maanden aan de grond













