Walibi Belgium viert Pride Month met nieuwe souvenirs
08-06-2022, 11.50 uur
Beeld: @WalibiReport
FOTO'S Walibi Belgium staat stil bij Pride Month, de themamaand rond de emancipatie en acceptatie van de lgbt+-gemeenschap. In de grote souvenirwinkel van het Belgische pretpark zijn speciale Pride-souvenirs verschenen, met de kenmerkende regenboogkleuren. Zo kost een zwarte trui met het Walibi-logo in een regenboogpatroon 39,90 euro.
Voor een wit shirt met gekleurde met het Walibi-logo, opgedeeld in gekleurde regenboogvlakken, moet 17,90 euro afgerekend worden. Daarnaast zijn er witte mokken te koop met de tekst "love by Walibi" voor 7 euro. Zwarte mokken met een regenboogprint en het Walibi-logo als silhouet kosten 7,90 euro. Daaronder prijkt de tekst "you are all welcome".
Verder worden er onder meer nieuwe Pride-magneten en roze multicolor-pennen verkocht, voor respectievelijk 5,90 euro en 4,90 euro. Het Pride-hoekje van Walibi bevindt zich in de WAB Shop, de grote winkel bij de entree van het attractiepark.


Meerdere attracties in Walibi Belgium hebben plotseling geen geldige vergunning meer
18-08-2026, 09.57 uur
Walibi verkoopt achtbaankarretjes in het klein: oplage van slechts honderd stuks
16-08-2026, 12.01 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Horroricoon Jason uit Friday the 13th krijgt eigen spookhuis in Movie Park Germany
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen
Disneyland Paris veroordeeld na dodelijk ongeluk in attractie: honderdduizenden euro's boete













