Merchandise van Looopings voor het eerst verkrijgbaar in een pretpark
04-06-2022, 13.32 uur
FOTO'S De souvenirs van Looopings worden sinds kort ook verkocht ín een pretpark. Bezoekers van Attractiepark de Waarbeek in Hengelo komen nu Looopings-pins, Looopings-sleutelhangers en Looopings-sokken tegen. Het Twentse familiepark is een samenwerking aangegaan met Pretparkwinkel.nl, de leverancier van de Looopings-merchandise.
"Dankzij de samenwerking wordt het assortiment van Pretparkwinkel.nl voor het eerst fysiek aangeboden in een winkel in plaats van een webshop", vertelt eigenaar Nando de Kroon. "Daarnaast kunnen we samen unieke Waarbeek-items ontwikkelen, die zowel online als in het park verkrijgbaar zijn."
Waarbeek-manager Maikel Rutgers, verantwoordelijk voor entertainment en marketing, is blij met de uitwisseling. "Looopings is een gevestigde naam in de Europese pretparkwereld", zegt hij. "Je zult verbaasd zijn hoeveel jonge bezoekers het anno 2022 kennen en herkennen. Hoewel de site door veel mensen in de branche gevreesd wordt, vindt onze doelgroep het vooral een tof merk."
Prijzen
In het Overijsselse attractiepark worden dezelfde prijzen gehanteerd als online. Een metalen Looopings-sleutelhanger kost 5,95 euro, een paar Looopings-sokken 8,50 euro. Voor een pin moet 7,50 euro neergeteld worden.


Het laatste nieuws als eerste: Looopings-meldingen nu ook op Android
29-09-2026, 14.54 uur
Looopings stuurt berichten bij breaking news: zo installeer je het
13-09-2026, 21.26 uur
Hij is er: scoor nu de Looopings-pet in de webshop
04-09-2026, 11.56 uur
Nieuwsbrief
Efteling-sprookje voorlopig onbereikbaar: volledig wandelpad weggehaald
07-10-2026, 19.56 uur
Tips van de redactie
4 euro extra voor ananas: horecaprijzen Toverland leiden tot Facebook-ruzie
Bommelwereld neemt twee attracties over van gesloten Plopsa-pretpark, waaronder darkride
Video onthult waarom wildwaterbaan van 14 miljoen euro bleef vastlopen













