Video: vernieuwd Ketnet-gebied Plopsaland nu officieel geopend
26-05-2022, 23.08 uur
VIDEO De vernieuwde Ketnet-zone in Plopsaland De Panne is nu officieel geopend. Het gebied was de afgelopen weken al toegankelijk voor publiek, maar hier en daar moesten nog wat decorstukken afgewerkt worden. Vandaag vond de openingsceremonie plaats, in het bijzijn van een hoop Ketnet-gezichten.
Zo waren de acteurs uit de Ketnet-serie #LikeMe aanwezig. Ze kregen gezelschap van omroepers van de Vlaamse kinderzender, die wrappers worden genoemd. De opening viel samen met het Ketnet Feestweekend, dat nog tot en met zondag 29 mei duurt.
In het themadeel staan twee bestaande attracties die een metamorfose hebben ondergaan: achtbaan #LikeMe Coaster en boottocht Tik Tak. Bij de rollercoaster verscheen een nieuw wachtrij- en stationsgebouw vormgegeven als de middelbare school uit de serie. Plopsaland investeerde 2,5 miljoen euro in de aanpassingen.
Ook Plopsaland pakt slipperdragers aan: geen toegang tot attracties
17-08-2026, 11.33 uur
Studio 100-figuren verdwijnen uit parade Plopsaland: medewerkers nemen hun plek in
14-08-2026, 23.00 uur
Nieuwe Plopsa-liedjes op Spotify: fans van Studio 100 zullen de melodie herkennen
13-08-2026, 14.04 uur
Tips van de redactie
Na gemiste deadline hangt Dolfinarium dwangsom van 20.000 euro boven het hoofd
Efteling-bezoekers grijpen naar ondertiteling omdat ze Brabants accent niet verstaan in Villa Volta
Eerste werkzaamheden zijn begonnen: hier komt de nieuwe achtbaan van de Efteling













