Meisje zit half uur vast in Walibi-achtbaan omdat beugel niet opengaat
03-10-2021, 11.22 uur
De 16-jarige Anouk Van Rijswijk heeft zaterdag een tijdje vastgezeten in Loup-Garou, de houten achtbaan van Walibi Belgium. Doordat haar veiligheidsbeugel niet openging, kon ze geen kant op. Een toegesnelde technicus kreeg de beugel ook niet in beweging.
Medewerkers lieten het meisje vervolgens nog een ritje maken in een verder lege trein. Daarmee hoopten ze het probleem te kunnen verhelpen, maar ook na de tweede rit bleef de beugel gesloten. Het duurde uiteindelijk een half uur voordat Van Rijswijk bevrijd kon worden.
In eerste instantie zag het meisje de humor er wel van in. "Ik was eerst heel hard aan het lachen, want ik vond het echt grappig", vertelt ze aan nieuwssite HLN. "Maar de tweede keer dat ik aankwam, was het eigenlijk niet meer zo grappig en raakte ik toch in paniek."
T-shirt
Walibi Belgium was zaterdag voor het eerst open sinds het pretpark halverwege juli getroffen werd door zware overstromingen. Van Rijswijk besloot een aandenken aan haar achtbaanavontuur mee naar huis te nemen. "Ik heb het T-shirt van de attractie gekocht", zegt ze.
Walibi Belgium waarschuwt bezoekers: drie weekenddagen niet meer toegankelijk
05-09-2026, 09.44 uur
Populaire scare zone verdwijnt uit Walibi Belgium: nog één keer Psycho Circus
04-09-2026, 10.51 uur
Walibi Belgium onthult nieuw spookhuis: The Grand Hotel
03-09-2026, 13.54 uur
Tips van de redactie
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans
Amerikaans pretpark onthult nieuw achtbaantype dat in 2029 naar de Efteling komt
Gert Verhulst haalde volop kattenkwaad uit in de Efteling, achter de schermen: 'Dat was verschrikkelijk'













