Bezoekers Plopsaland mogen mondkapje voortaan op bepaalde plekken afzetten
07-09-2021, 18.24 uur
Beeld: @promenadefotos
De regels voor mondkapjes in Plopsaland De Panne worden soepeler. Vanaf morgen - woensdag 8 september - is het niet meer verplicht om in het hele park een mondmasker te dragen. De regel geldt straks alleen nog in wachtrijen, attracties, binnenruimtes en op drukke plekken.
Wie over paden of pleinen loopt zonder veel mensen om zich heen, kan het mondkapje dus afzetten. Tegelijkertijd is de leeftijdsgrens voor mondmaskers verhoogd.
Eerder moesten alle bezoekers vanaf 6 jaar een mondkapje dragen in de attracties. Nu zijn de kapjes alleen nog verplicht voor personen van 12 jaar en ouder.
Plopsa Indoor
Ook in zusterparken Plopsa Indoor Hasselt en Plopsa Coo hoeven bezoekers in de buitenlucht geen mondkapje meer op te zetten, behalve op drukke momenten en in wachtrijen.
Eerder kozen Bobbejaanland, Bellewaerde Park en Boudewijn Seapark al voor het versoepelen van de regels.
Optreden in Plopsaland geschrapt na politieke rel
04-09-2026, 21.20 uur
K3-zangeressen als superhelden: theatertour komt voor het eerst naar Plopsaland
04-09-2026, 12.57 uur
Anubis-cast laat opvallende naam vallen: nieuwe reünie op komst in Plopsaland?
26-08-2026, 08.08 uur
Bezoeker in tranen nadat Plopsaland uitverkochte Doornroosje-musical afgelast
23-08-2026, 19.28 uur
Tips van de redactie
Looopings stuurt berichten bij breaking news: zo installeer je het
Iconische Griezelbus van Paul van Loon komt in de herfst tot leven in Drievliet
Hypnotiserende nieuwe attractie doet zijn naam eer aan: zestien gondels draaien rakelings langs elkaar













