Slagharen geeft overnachting onder achtbaan weg
25-03-2021, 09.05 uur
Attractiepark Slagharen laat fans onder een achtbaan slapen. Om de heropening van het vakantiepark kracht bij te zetten, organiseert het Overijsselse pretpark een winactie met een avontuurlijke overnachting.
Onder de 33 meter hoge lanceerachtbaan Gold Rush komen twee glamping-tenten te staan. Die worden "sfeervol en met een knipoog naar het Wilde Westen aangekleed", laat Slagharen weten.
Voor de actie werkt het park samen met tentenleverancier YALA. Het verblijf - twee nachten en drie dagen - is bedoeld voor vier personen. De winnaars krijgen ook een ontbijtbox. Aanmelden kan tot 30 maart via de website van Slagharen.
Entertainment
Omdat pretparken in Nederland voorlopig gesloten moeten blijven, gaat op vrijdag 2 april alleen het vakantiepark van Slagharen open. Voor de verblijfsgasten wordt gezorgd voor extra activiteiten en entertainment. Wie langskomt, ontvangt ook entreekaarten om later in het seizoen te gebruiken.
Familiepretpark Slagharen scheldt op social media: 'Daarna kut'
31-08-2026, 11.28 uur
Tatoeages tussen de achtbanen: speciaal tattoo-weekend in Attractiepark Slagharen
23-08-2026, 09.57 uur
Kinderen kruipen achter het stuur bij Slagharen: Wild West Safari met mini-jeeps
21-08-2026, 17.04 uur
Comeback in zicht voor klassieke pretparkattractie van 121 jaar oud
28-08-2026, 20.45 uur
Tips van de redactie
Bouwtekeningen verraden welk deel van Efteling-sprookje aan de sloophamer ontsnapt
Efteling onthult openingsdatum, nieuwe ontwerpen en meer details over themawereld Raveleijn
Walibi Holland vervangt twee scare zones bij Halloween Fright Nights: dit komt ervoor terug













