Efteling stopt voorlopig met making-of-video's van nieuwe achtbaan
16-04-2020, 17.55 uur
De Efteling zendt voorlopig geen nieuwe delen meer uit van The Making-of Max & Moritz. Eigenlijk zou het attractiepark twee keer per maand een YouTube-video publiceren over de bouw van de nieuwe familieachtbaan. Nu de Efteling tot nader order gesloten is, wordt de videoserie tijdelijk stopgezet.
Dat bevestigt een woordvoerder aan Looopings. "We stellen de volgende aflevering uit totdat we weten wanneer het park open kan gaan", zegt hij. Tot nu toe zijn er zeven afleveringen uitgezonden. Een maand geleden verscheen voor het laatst een video. Het was de bedoeling om in totaal tien afleveringen te maken.
De Efteling had voor Max & Moritz nog geen openingsdatum gecommuniceerd. Intern ging men uit van een opening in april, maar het park is vanwege alle maatregelen met betrekking tot het coronavirus in ieder geval tot eind april gesloten.
Heel snel
"Ik ga ervan uit dat wanneer de Efteling weer opengaat, Max & Moritz ook heel snel open zal zijn", zei commercieel en creatief directeur Koen Sanders daar vandaag over op Efteling Kids Radio, de officiële radiozender van het park. Ondanks de coronacrisis gaan de werkzaamheden wel door.
Efteling zet Piraña-vis op voetstuk: nieuw souvenir
28-08-2026, 16.57 uur
Jongen valt uit rijdende Efteling-trein: incident loopt met een sisser af
28-08-2026, 13.43 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Wildlands Emmen werkt aan overnachtingen tussen de dieren én groot nieuw roofdierengebied
Nederlandse RollerCoaster Tycoon-expert kraakt nieuwe versie af: 'Verschrikkelijke geldklopperij'
Europa-Park neemt weer een klassieker onder handen: oude darkride krijgt komende winter een make-over













