Disneyland Paris laat kerstman kleren uittrekken
12-12-2019, 23.48 uur
FOTO'S Medewerkers van Disneyland Paris hebben een bezoeker verkleed als kerstman laten strippen. De man werd vanmiddag gespot bij de ingang van het Disneyland Park terwijl hij een klassieke rood-witte kerstoutfit droeg. Vervolgens escorteerden beveiligers hem naar de informatiebalie.
Daar kreeg hij te horen dat zijn pak uit moest. Disneyland verbiedt het dragen van kostuums die lijken op Disney-figuren. Kennelijk valt de kerstman daar ook onder. Bewakers bleven staan posten tot de man weer naar buiten kwam, zónder het kerstmanpak.
Gelukkig voor de bezoeker in kwestie droeg hij nog andere kleren onder de gewraakte uitrusting. Het is niet duidelijk of de man zijn kerstpak al aan had toen hij de toegangscontrole passeerde.
Vanavond
Mogelijk was de man in de war. Vanavond vindt in het park namelijk een speciaal evenement plaats voor abonnementhouders, waarbij het wel toegestaan is om verkleed te komen.



Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen
27-08-2026, 09.45 uur
Comeback in zicht voor klassieke pretparkattractie van 121 jaar oud
28-08-2026, 20.45 uur
Tips van de redactie
Grote onderhoudsbeurt in het Sprookjesbos: Efteling-fakir komende maanden aan de grond
Feest en tranen bij laatste zomershows Efteling: Big Bad Wolf Band heeft nog een verrassing in petto
Wildlands Emmen werkt aan overnachtingen tussen de dieren én groot nieuw roofdierengebied













