Tickets voor Overijssels pretpark voortaan inclusief onbeperkt eten en drinken
11-02-2020, 09.23 uur
Wie een kaartje koopt voor het Overijsselse pretpark de Waarbeek, mag voortaan de hele dag onbeperkt eten en drinken. Het attractiepark introduceert een all-inclusive-formule voor alle bezoekers. Het aanbod bestaat uit fruit, belegde broodjes, friet, snacks, sauzen, soep van de dag, koffie, thee, limonade en waterijs.
Afgelopen zomer werd het all-you-can-eat-concept al gehanteerd als een optie bovenop de entreeprijs. Vanaf dit jaar geldt de formule standaard voor iedereen. Tickets kosten 14,50 euro aan de kassa en 13,25 euro op internet. Vanaf 15.00 uur geldt een 'bliksemtarief' van 8 euro per persoon. Het parkeertarief stijgt dit jaar van 3,95 euro naar 4,95 euro.
"Bezoekers kunnen een hele dag onbeperkt spelen, eten en drinken voor een vaste lage prijs", laat mede-eigenaresse Janna Moespot weten. Ze deed ervaring op bij Attractiepark Drouwenerzand in Drenthe, waar het concept al langer gehanteerd wordt. Daar gelden dezelfde tarieven.
Vorig jaar
"We hopen met deze nieuwe formule een compleet en voordelig dagje uit te kunnen bieden voor iedereen", aldus Moespot. Vorig jaar bedroeg de entreeprijs van de Waarbeek nog 12,50 euro aan de kassa en 9,95 euro op internet, zonder eten en drinken. De all-in-prijs was toen 25 euro, inclusief parkeren.
Trouwen in de achtbaan: youtuber Ruben Koet geeft jawoord tijdens een ritje
28-06-2026, 18.07 uur
Naaktslakken leggen attracties plat: bezoekers Twents pretpark krijgen vrijkaartje
03-06-2026, 13.42 uur
Nieuwe vip-optie in all-inclusive pretpark: extra snacks en drankjes zonder limiet
16-04-2026, 14.55 uur
Video: eerste mensen maken al testrit in nieuwe Efteling-attractie
06-09-2026, 17.59 uur
Tips van de redactie
Veiling Speelstad Oranje afgeblazen: gesloten pretpark wordt overgenomen door eigenaar Wunderland Kalkar
Arendelle in winterse sferen: eerste keer Kerstmis in nieuwe Frozen-wereld Disneyland Paris
Vrouw sluit Efteling-abonnementen af speciaal voor de Droomvlucht-elfjes, maar dan komt er een onaangename verrassing













