Senioren breien nieuwe muts voor Efteling-bewoner Langnek
14-11-2018, 21.23 uur
Eén van de bekendste bewoners van het Sprookjesbos in de Efteling heeft een nieuwe winterse outfit. Langnek werd vandaag voorzien van een speciale muts en sjaal, die ter plekke met de hand zijn gebreid. Daarvoor had het attractiepark een team van meesterbreisters ingeschakeld.
Zij waren de hele dag druk bezig om de winterse accessoires te maken in het overdekte IJspaleis. De actie is onderdeel van de Goedgemutste Breicampagne, waarmee de Efteling en smoothieproducent Innocent Drinks aandacht willen vragen voor eenzame ouderen in Nederland. Dat zijn er naar verluidt meer dan één miljoen.
Normaal gesproken wordt Langnek 's winters warm gehouden door op maat gemaakte oorwarmers. Deze winter draagt hij dus voor het eerst een enorme muts. "Langnek zal de hele winter goedgemutst blijven", laat een woordvoerster weten. De Winter Efteling duurt tot eind januari 2019.

Spiegeltent voor boze koningin verrijst in de Efteling: eerste foto's
15-10-2026, 11.22 uur
Oud en nieuw in de Efteling wordt duurder: 62 euro voor zes uur feest
13-10-2026, 10.57 uur
Nieuwsbrief
Tips van de redactie
Miljoenenverlies, ruzie en technische missers: boek onthult hoe achtbaanbouwer Vekoma door het oog van de naald kroop
Video: Halloween Spooky Days in Walibi Holland dit jaar met nieuwe shows en personages
Doodsteek voor Belgische dierentuin? Overheid sluit zestien verblijven: zo'n 150 dieren straks niet meer zichtbaar













