Vanaf vandaag verkrijgbaar: Efteling-Monopoly
13-10-2018, 09.52 uur
FOTO'S Er bestaat vanaf vandaag een speciale Efteling-versie van het wereldberoemde gezelschapsspel Monopoly. In samenwerking met ontwikkelaar Identity Games brengt het attractiepark Efteling-Monopoly op de markt. Daarin hebben beroemde straten plaatsgemaakt voor bekende Efteling-attracties als Droomvlucht, Villa Volta en de Python.
Het principe van Efteling-Monopoly is hetzelfde als van het normale bordspel: spelers kunnen attracties kopen en daar 'huyzen' en hotels op bouwen. De vier treinstations zijn vervangen door de vier verblijfsaccommodaties Efteling Hotel, vakantiepark Bosrijk, vakantiepark Loonsche Land en Loonsche Land Hotel. Verder bestaan er onder meer Kleine Boodschap-kaarten. Betalen kan met Efteling-geld.
"Samen Monopoly spelen is, net als een dagje naar Efteling gaan, een mooie traditie", zegt Efteling-directeur Fons Jurgens. "Zo komt er een stukje Efteling-beleving bij de mensen thuis. We zijn er enorm trots op." Op promotiefoto's is te zien hoe de Zeven Geitjes in het Sprookjesbos het bordspel spelen.
Efteling-Monopoly is vanaf nu verkrijgbaar bij de drie Efteling-winkels Efteldingen, Marskramer en Jokies Wereld, voor 55 euro. Vanaf donderdag 1 november kan het spel ook gekocht worden bij Intertoys en bol.com.


As uitstrooien in de Efteling? Oma belandt gewoon in de kliko
Gisteren, 09.27 uur
Efteling bouwt een prieeltje op het plein voor Symbolica
11-09-2026, 16.05 uur
Tips van de redactie
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans
Amerikaans pretpark onthult nieuw achtbaantype dat in 2029 naar de Efteling komt













