Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Luisteren: nieuwe omroepberichten bij Stoomtrein in de Efteling

04-08-2018, 15.07 uur

VIDEO Bij de Stoomtrein in de Efteling zijn sinds kort speciale omroepberichten te horen. Die informeren wachtende bezoekers in het Nederlands en in het Engels over de vertrektijden van de trein. Ook wordt verteld wat het volgende station is.

In een YouTube-video van een fan zijn de nieuwe omroepberichten te horen. De teksten werden ingesproken door Efteling-ontwerper en -entertainer Jeroen Verheij, onder meer bekend als lakei O.J. Punctuel in Symbolica.

De Efteling Stoomtrein Maatschappij heeft twee stations: in de themagebieden Marerijk en Ruigrijk. Binnenkort komen er ook nieuwe informatieborden met uitleg over de vertrektijden en de route van de trein. De Stoomtrein rijdt al sinds 1969.



Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be