Looopings

Welkom!

Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert. Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.

Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.

De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!

Duinrell

Duinrell ruziet met gemeente Wassenaar

Attractiepark Duinrell ligt overhoop met de gemeente Wassenaar. Inmiddels zijn de gemoederen zelfs zo hoog opgelopen dat het pretpark naar de Raad van State is gestapt. Aanleiding van het conflict is een meningsverschil over enkele historische gebouwen in het park.

De gemeente besloot vorig jaar om de regels over cultureel erfgoed aan te passen. Dat heeft betrekking op het Duinhostel, de evenementenlocatie Oranjerie, een kantoor en een boerderij in het park. Duinrell is bang dat er problemen ontstaan als men de vier panden in de toekomst wil aanpassen of uitbreiden.

In dat geval gaat een welstandscommissie zich ermee bemoeien. "Het gaat maar om een klein puntje van ons park, maar het kan grote gevolgen hebben als we willen veranderen", vertelt directeur Philip van Zuylen van Nijevelt aan De Telegraaf.

"Als een welstandscommissie een oordeel geeft over plannen dan is het bindend en kunnen we niks meer." De gemeente wil niet reageren. 

Meer Duinrell

Nieuwsbrief

Je hebt je succesvol aangemeld!
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo