Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling begint met beplanting bij nieuwe attractie Symbolica

04-12-2016, 18.50 uurBeeld: @Miniatuur_Eftel

FOTO'S De Efteling legt de laatste hand aan de buitenkant van de nieuwe attractie Symbolica. Terwijl druk gewerkt wordt aan het aanleggen van de buitenwachtrij, verschijnt ook de eerste beplanting rond het gebouw.

Naast het Paleis der Fantasie worden grote dennenbomen geplant. Symbolica is de naam van de fictieve planeet waar Efteling-mascotte Pardoes vandaan komt. Volgens het bijbehorende verhaal staat de planeet bekend om wouden en valleien.

Als de buitenzijde van Symbolica straks gereed is, kan de Efteling zich volledig focussen op de binnenkant van de familieattractie. Daarin maken bezoekers een ritje langs de vertrekken van het paleis van koning Pardulfus Domerano. De opening vindt plaats in de zomer van 2017.













Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be