Nieuw pretpark De Tovertuin krijgt ook een eindshow: fonteinen, verlichting en muziek
Vandaag, 12.55 uur
VIDEO Het nieuwe attractiepark De Tovertuin, dat komende maand opengaat voor publiek, krijgt een eigen eindshow. Bezoekers kunnen straks rond sluitingstijd kijken naar een voorstelling met fonteinen, verlichting en muziek. Dat laat het park zien in een nieuwe making-of-video op YouTube. Als decor wordt een eiland gebruikt, onderdeel van een bootjesattractie.
In de attractie Tantes Muziekvaart maken bezoekers een vaartocht rond het eiland van Tante Perenboom. De boom zelf is een 6 meter hoog decorobject op een eiland dat 2 meter boven het grondniveau uitsteekt. Volgens de verhaallijn geven verschillende personages een muzikaal optreden. Er worden ook fonteintjes geïnstalleerd.
Die zijn bedoeld voor de eindshow, vertelt technisch tekenaar Jolt Wiersma in de reportage. Hij laat ook zien dat de boten voor de attractie al zijn geleverd. Elk vaartuig heeft drie banken voor drie personen. De soundtrack voor de slotvoorstelling is opgenomen door een orkest in Boedapest, onder leiding van componist Aron Bruisten en creatief conceptontwikkelaar Bart Mijnster.














