Frans pretpark presenteert nieuwe attractie Tomahawk: pendule die over de kop gaat
Vandaag, 12.12 uur
In een Frans pretpark opent dit jaar een thrillride met inversies. Attractiepark Kingoland presenteert plannen voor de toevoeging Tomahawk: een compacte attractie van het type super spin, afkomstig van de Italiaanse fabrikant Zamperla. Het gaat om een dubbele slingerende arm met een draaiende gondel eraan.
Elke gondel heeft zes zitplaatsen, waardoor er per rit plaats is voor twaalf personen. De pendule wordt aangekleed in de stijl van indianen. Op een tekening is ook veel rotswerk zichtbaar. De naam Tomahawk slaat op een strijdbijl bij Noord-Amerikaanse inheemse volkeren.
De attractie komt te liggen naast de vorig jaar geopende waterbaan Tatanka - Indiana River. Waaghalzen vliegen over de kop bij een maximale hoogte van 11 meter. De opening moet plaatsvinden bij de seizoensstart op zaterdag 11 april. Kingoland bevindt zich in de West-Franse regio Bretagne.













