Uniek: twintig verschillende mascottes op Brabantse kermis
Gisteren, 16.38 uur

FOTO'S Bezoekers van de kermis in het Brabantse Best hebben deze week opvallend veel bekende mascottes kunnen ontmoeten. Op het kermisterrein liepen maandag en dinsdag in totaal twintig verschillende filmpersonages en tv-helden rond. Het gaat om officiële gelicentieerde kostuums van de firma Veldkamp Producties.
Op maandag waren Shaun the Sheep, Studio 100-clown Bumba, Buurman en Buurman, pups Bluey en Bingo, een Troetelbeer en alle drie de Powerpuff Girls aanwezig. Dinsdag volgden tien andere figuren: vogel Red van Angry Birds, Bing en Flop, Dikkie Dik, Mr. Bean, JJ uit Cocomelon en alle vier de Teletubbies.
Op vrijdag werd de kermis geopend door de Smurfen. "We zijn ieder jaar met onze karakters op de kermis in Best, maar het is uniek dat er zó veel tegelijk waren", laat een woordvoerster van de leverancier weten. Men koos bewust voor personages voor jongere én oudere generaties. "Het doel was een feest der herkenning voor alle leeftijden."