Video: in deze nieuwe Slagharen-show is de burgemeester plotseling verdwenen
Vandaag, 16.00 uurBeeld: Vincent Wols

VIDEO Wasberen Randy en Rosie staan voor een raadsel als de burgemeester plotseling ontvoerd lijkt te zijn. Dat is de plot van een gloednieuwe familievoorstelling in Attractiepark Slagharen, die vanaf vandaag te zien is. Het Overijsselse pretpark werkt wederom samen met entertainmentbedrijf Aniba.
Samen met Sheriff Sam organiseren de mascottes een feestje voor burgemeester Bailey Bright. Wanneer hij plotseling verdwijnt, moet het dappere drietal drie vraagstukken oplossen om de burgemeester weer terug te vinden. Daarvoor wordt de hulp ingeroepen van het publiek.
Voor het eerst kunnen toeschouwers zelf invloed uitoefenen op het verloop van het verhaal. Zij bepalen achtereenvolgens de kleur van slingers, de tactiek om de stok van de burgemeester terug te vinden en de manier om zijn ketting te pakken te krijgen. Looopings kan een korte videocompilatie laten zien.
Vlees in de kuip
Achteraf gezien blijkt de verdwijning geen brutale ontvoering, maar een lakmoesproef waarmee Bright wil testen wat voor vlees hij in de kuip heeft. De wasberen en de kinderen in het publiek worden er rijkelijk voor beloond: ze worden door de burgemeester benoemd tot ereburger van Slagharen.
Het bijbehorende themalied heet Het Slagharen Feestlied. Randy & Rosie en de Verdwenen Burgemeester gaat op zaterdag 12 juli officieel in première in de Music Hall van Slagharen. Tot die tijd zijn er try-outs in de weekenden. De voorstelling is gratis toegankelijk.