Dronebeelden van nieuw pretpark Bommelwereld: entree krijgt vorm
26-09-2024, 19.05 uur
Beeld: Jor-Drone
VIDEO De toekomstige entree van het nieuwe Nederlandse pretpark Bommelwereld krijgt vorm. Bezoekers betreden het overdekte Gelderse attractiepark straks via het imposante kasteel Bommelstein. De afgelopen maanden zijn de kasteeltorens in elkaar gezet.
Inmiddels is de uiteindelijke vorm van het bouwwerk al zichtbaar, blijkt uit actuele dronebeelden van youtuber Jor-Drone. Een video van bijna tweeënhalve minuut laat ons ook binnenkijken in de grote hal van het pretpark, waar nog een heleboel moet gebeuren.
Wel is onlangs een tweede attractie gearriveerd: naast de rollercoaster De BulderBaan staat nu de constructie van een draaiend schommelschip. Op het dak liggen zonnepanelen. Bij de ingang wordt gewerkt aan de vier torendaken die uiteindelijk op het entreegebouw gehesen zullen worden. Bommelwereld opent naar verwachting in 2025.
Twee nieuwe torens voor overdekt pretpark Bommelwereld, ruim half jaar na de opening
17-06-2026, 13.23 uur
Nieuw kunstwerk moet nieuwsgierigen naar pretpark Bommelwereld lokken
10-04-2026, 20.11 uur
Kerstshow in nieuw pretpark Bommelwereld gaat over een magische blokfluit
02-01-2026, 13.25 uur
Tips van de redactie
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans
Amerikaans pretpark onthult nieuw achtbaantype dat in 2029 naar de Efteling komt













