Video: freerunners leven zich uit op 30 meter hoge houten achtbaan
13-04-2022, 19.22 uur
VIDEO Het Duitse pretpark Tripsdrill heeft een groep freerunners uitgenodigd voor een spectaculaire parkour-sessie op een 30 meter hoge achtbaan. In een video is te zien hoe enkele freerunners onder leiding van Duitser Jason Paul de houten rollercoaster Mammut beklimmen.
Bij parkour proberen deelnemers hindernissen te overwinnen op een zo vloeiend en snel mogelijke manier. Er is onder meer gefilmd met een drone. In de video, die Jason Paul's Wild Ride wordt genoemd, raast ook de achtbaantrein meermaals voorbij.
De actie werd georganiseerd in samenwerking met Red Bull. Naast Paul deden Silke Sollfrank en de Pool Krystian Kowalewski mee. Mammut haalt een topsnelheid van 80 kilometer per uur. De baan, in 2008 gebouwd door de Duitse firma Cordes Holzbau, is 860 meter lang.
Achtbaan blijft slachtoffers maken: weer ooievaar doodgereden
01-08-2026, 12.47 uur
Duits familiepretpark opent nieuwe attractie met vliegende zeppelins
21-03-2026, 12.16 uur
Duits attractiepark breidt uit met overdekt speelgebied
20-01-2026, 11.10 uur
Gestolen bord weer terecht na mysterieuze diefstal bij Duits attractiepark
22-08-2025, 13.57 uur
Nieuwe Efteling-attractie zit in elkaar: eerste testritten komen dichterbij
02-10-2026, 21.04 uur
Tips van de redactie
Michelinsterren weer uitgereikt: chic restaurant Efteling Grand Hotel valt niet in de prijzen
Video: Walibi laat Eddie de Clown dit jaar al overdag optreden in nieuwe Daytime Show
Efteling-fan maakt gedetailleerd Vogel Rok-beeld: 30 euro aan materiaal, 120 uur printen













