Madrid krijgt Hunger Games-pretpark
31-01-2018, 16.19 uur
FOTO'S Een gloednieuw pretpark brengt de wereld van The Hunger Games tot leven. In de Spaanse hoofdstad Madrid opent in 2020 een overdekt attractiepark dat draait om de bekendste producties van filmmaatschappij Lionsgate.
Daarvoor gaat de Canadese firma een samenwerking aan met de Spaanse pretparkuitbater Parques Reunidos, bekend van Attractiepark Slagharen, Bobbejaanland en Movie Park Germany.
De trekpleister van 4200 vierkante meter komt te liggen in winkelcentrum Centro Comercial Príncipe Pío. Naast The Hunger Games worden er attracties gerealiseerd rond films en tv-series als Divergent en Mad Men. Lionsgate is ook eigenaar van merken als Saw, Now You See Me, Orange is the New Black en Nashville.
Het 'leisure entertainment center' in Madrid wordt het eerste Lionsgate-park van Europa. In 2019 gaat een vestiging in New York open. Eind 2017 opende Parques Reunidos al een overdekt Nickelodeon-pretpark in Spanje.






Ambitieus Nickelodeon-plan mislukt: twee Spaanse kinderpretparken dicht
14-12-2025, 11.04 uur
Eigenaar Slagharen en Bobbejaanland herfinanciert miljardenlening
26-09-2025, 10.17 uur
Spaanse pretparkgroep Parques Reunidos verkoopt Amerikaanse divisie
18-03-2025, 22.41 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Horroricoon Jason uit Friday the 13th krijgt eigen spookhuis in Movie Park Germany
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen
Disneyland Paris veroordeeld na dodelijk ongeluk in attractie: honderdduizenden euro's boete













