Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling-cosplay: superfan gaat verkleed als Pardoes

Een superfan van de Efteling is in de huid gekropen van mascotte Pardoes. Op Dutch Comic Con in Utrecht - een beurs voor liefhebbers van stripboeken, games, fantasy en sciencefiction - loopt vandaag een Pardoes-lookalike rond.

Dat is te zien op een foto die Looopings kreeg toegestuurd. Het kostuum komt overeen met de outfit van de bekende nar in het attractiepark, inclusief narrenkap, paarse cape, tovenaarshoed en buidel.

Tovernar Pardoes is de gastheer van de nieuwe Efteling-attractie Symbolica, die afgelopen zomer openging.

Overigens mag het Pardoes-pak in het pretpark zelf niet gedragen worden door bezoekers. De Efteling laat sinds 2014 geen professionele cosplayers meer toe, om verwarring met entertainers te voorkomen. 

Meer Efteling
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo