Zo ligt het Eindhovense zwemparadijs de Tongelreep er nu bij
30-10-2017, 21.58 uur
FOTO'S Het is ruim een jaar geleden dat het bekende Eindhovense zwemparadijs de Tongelreep werd gesloten. Hoe liggen het verouderde golfslagblad en de waterglijbanen er vandaag de dag bij? Nieuwe foto's, die Looopings kreeg toegestuurd, brengen de droevige staat van het zwemcomplex in beeld.
De Tongelreep ging in september 2016 dicht omdat een noodzakelijke renovatie te duur bleek te zijn. Bovendien zag de gemeenteraad van Eindhoven het niet langer zitten om een tropisch zwemparadijs draaiende te houden van subsidie. De bezoekersaantallen gingen al jaren achteruit.
Wat er met het gesloten recreatiebad gaat gebeuren, is nog niet duidelijk. Voorlopig is de Tongelreep verlaten. In het oude golfslagbad staat nog een laagje water. Van vandalisme lijkt in ieder geval geen sprake te zijn.





Rollercoaster bij FC Barcelona? Spaanse voetbalclub heeft plan voor eigen pretpark
07-09-2026, 19.03 uur
Duitse pretparken in zwaar weer door zon: tot 20 procent minder bezoekers
26-08-2026, 07.43 uur
Staatssecretaris wil minder onnodige regeltjes voor Nederlandse dierentuinen
25-08-2026, 10.42 uur
Tips van de redactie
Bouw van nieuwe Efteling-attractie Ravenring is nu écht begonnen: eerste onderdelen op hun plek gehesen
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans













