Nieuwe attractie Avonturenpark Hellendoorn buiten gebruik
21-10-2017, 20.04 uur
De nieuwe attractie van Avonturenpark Hellendoorn kampt met technische problemen. Het DrakenNest, een draaiende schijf die heen en weer schommelt tot bijna vijftien meter hoogte, is al sinds begin deze week kapot.
Eerder deze week vertelde een woordvoerder dat de zogeheten mega disk'o van de Italiaanse fabrikant Zamperla waarschijnlijk vrijdag weer operationeel zou zijn. "Het is een kleine storing, er moet een onderdeel vervangen worden", zei de voorlichter. "Dat hebben we moeten bestellen."
Toch is de attractie momenteel nog steeds gesloten. Afgelopen voorjaar traden er ook regelmatig storingen op. Tijdens de officiële openingsceremonie ging de ride eveneens kapot.
Het DrakenNest is een tweedehands attractie, afkomstig uit het Spaanse zusterpark Isla Mágica in Sevilla.

Gestolen dino-ei zorgt voor chaos in nieuwe duikshow Avonturenpark Hellendoorn
27-07-2026, 14.49 uur
Nu online: de muziek van de vernieuwde waterbaan in Avonturenpark Hellendoorn
05-07-2026, 18.55 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Efteling-directeur vreest dat de Efteling 'wegzakt' zonder nieuwe natuurvergunning: 'Ja, dan hebben we een probleem'
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring













